Блог

Поради по догляду під час зберігання.

Перед тривалим зберіганням необхідно виконати наступні дії:

Ретельно очистіть транспорт вологою ганчіркою.

Можна зняти все основне електрообладнання і промити самокат під напором води, потім протерти сухою ганчіркою і зібрати.

Заряджайте приблизно на 50-70%, в цьому випадку зменшиться саморазаряд і триватиме термін експлуатації батареї.

Якщо передбачається тривале зберігання, більше місяця, то батарею можна зняти і поставити в сухе холодне місце з температурою + 1 ... + 10 градусів, в цьому випадку саморазряд буде ще менше. Але, можна і не знімати і зберігати в кімнатних умовах.

Змастіть шарніри, засувки та інші тертьові металеві деталі спеціальним засобом.

Якщо транспорт стоятиме на колесах, то шини потрібно повністю накачати, якщо висить на стіні або лежить в коморі, то шини краще спустити наполовину.

Всі допоміжні електроприлади працюють на батарейках, наприклад габаритні вогні або фара, потрібно відключити від живлення, витягши з них батарейки.

Виберіть для зберігання сухе місце, далеко від працюючих опалювальних приладів або відкритого вогню. Нагрівання батареї скорочує її термін експлуатації, а сильне нагрівання літієвий акумулятор може призвести до вибуху і пожежі. На самокат не повинні потрапляти прямі сонячні промені протягом тривалого часу, вони можуть привести до нагрівання батареї і вицвітання лакофарбового покриття вироби.

Зберігати на неопалюваному балконі взимку не бажано, але, в крайньому випадку можна, якщо місце досить сухе. Акумулятор значно скорочує термін своєї служби в разі зберігання при мінусових температурах. Тому в разі морозу, його потрібно обов'язково знімати і переносити в інше приміщення. Ідеальна температура в цьому випадку + 1 ... + 10 градусів, тоді саморазряд стає мінімальним, термін служби збільшується. Але, можна просто занести в кімнату з температурою + 18 ... + 25 градусів, саме так багато і надходять.

Раз в 2-3 місяці проводите зовнішній огляд. В першу чергу звертайте увагу на акумуляторну батарею, вона не повинна здуватися і мати слідів патьоків. Якщо виявлено здуття або патьоки, потрібно терміново утилізувати батарею і купити нову, точно таку ж, або, хоча б з такими ж характеристиками, обов'язково фірмову. Роздутий акумулятор може привести до вибуху під час зарядки, не користуйтеся ним. Підзарядіть акумулятор на 50-70%. Огляньте шини, поверніть їх в інше положення, при необхідності накачайте їх.