Блог

Огляд нового електросамоката BLADE LIMITED

Головний хіт сезону 2020 електросамокат BLADE LIMITED - це поліпшена і допрацьована версія старого самоката BALDE 10D. У класі до 30кг і швидкості до 75км / год це найкомфортніший, швидкий і стильний електросамокат. Справжній вбивця молодших і середніх самокатів з сімейства DUALTRON (DUALTRON 3, EAGLE і SPIDER), а так же виробників ZERO 10x і KAABO MANTIS.

Стильний дизайн і міцна рама.
В першу чергу впадає в очі дизайн електросамоката BLADE LIMITED. Він виконаний у футуристичному стилі. Плавні лінії і агресивні спортивні елементи в поєднанні зі стильним підсвічуванням виглядають дуже концептуально і вражаюче. При цьому виробникові не довелося ставити дизайн на шкоду якості комплектуючих і збірки. В результаті високоміцна алюмінієва рама має вантажопідйомність до 120-130кг. Вага електричного самоката близько 30кг. Пило і вологозахист на високому рівні, що було перевірено досвідченим шляхом нашої команди.

Мотори і динаміка.
У своєму класі BLADE LIMITED найшвидший електросамокат. На відміну від інших виробників він оснащується контролерами на 30A і моторами з піковими значеннями 2000w кожен, що в повному приводі сумарно становить понад 4000w. Розгін до максимальної швидкості в 75 км / год відбувається на третину швидше ніж у DUALTRON 3 або інших аналогів. Крім технічної переваги кожен елемент корпусу і підвіски має підвищену аеродинамікою. Так само для водія передбачили упор для ноги, який дозволяє себе почувати більш упевнено і комфортно управляти самокатом при великих швидкостях. Інженери відмінно поєднали технологічність, якість і дизайн щоб ви могли купити електросамокат BLADE LIMITED не тільки для того щоб виділитися, але і використовувати його в повсякденному житті, забувши про пробки, штрафи і парковках.

Батарея і пробіг.
У довгій деці захований великий фірмовий акумулятор SAMSUNG ємністю 28Ah і напругою 60v. При вазі водія до 70кг по рівній поверхні в економному режимі можна проїхати до 80-90км. У більш швидкісному режимі в середньому BLADE проходить близько 60км.

Функціонал і безпеку.
Набір можливостей дуже широкий. Наприклад для більш високих людей є можливість регулювати кермо по висоті. Для комфортного контролю дороги електросамокат оснащений гідравлічними гальмами NUTT, які ставляться тільки на більш дорогі моделі DUALTRON або більш важкі аналоги. У будь-який час доби самокат добре висвітлює дорогу за рахунок трьох передніх ліхтарів, бічного підсвічування і задніх ліхтарів зі стоп сигналом. А для виїзду на проїжджу частину електросамокат BLADE оснащений навіть стильними поворотниками. Так само він має найнадійнішою механічної протиугінної опцією у вигляді замку і ключа запалювання. А в режимі реального часу у вас завжди буде перед очима вся необхідна інформація на кольоровому дисплеї: рівень заряду батареї, пробіг, швидкісний режим, спідометр і т.д. При необхідності самокат легко складається. Крім рульової стійки ви так само можете замовити собі складаний кермо для зменшення габаритів при перевезення і зберігання.