Блог

Правила заряду акумуляторної батареї.

Перед першою зарядкою потрібно вивчити інструкцію, в якій вказані правила заряду. Використовуйте тільки власну зарядку, яка була в комплекті з самокатом. При її поломки, купуйте таку ж, обов'язково фірмову. Пам'ятайте, що будь-яку батарею можна угробити не штатний зарядкою, розрахованої на більшу напругу, наприклад, якщо до акб на 36В підключити зарядку на 48В.

Перед зарядкою перевірте всі елементи електричного кола на відсутність вологи. У разі наявності вологи, вона протирається сухою серветкою, після чого досушивается в теплому приміщенні. Спочатку зарядка приєднується до мережі, контролюється запалювання індикатора «Мережа», потім штекер підключається до роз'єму на самокаті. Якщо підключати навпаки, то в разі поломки зарядки, можна пошкодити електричну схему самоката.

Блок захисту від перезарядки автоматично зупинить зарядку при повному заряді, при цьому засвітиться контрольний індикатор. Після цього зарядку рекомендується відключити, не бажано залишати її на ніч. Якщо індикатора закінчення заряду не передбачено, відключайте зарядку по зарубки часу. Час зарядки зазначено в інструкції.