Блог

Як вибрати електросамокат?

Коли ми хочемо що-небудь придбати, ми завжди стикаємося з проблемою вибору. Не є винятком і електросамокат. Як вибрати електричний самокат? Який електросамокат краще вибрати і купить? На що слід Зверніть увагу? У цій статті ми спробуємо розібратися з тим, до чого слід придивитися при виборі такого транспортного засобу.
Основним ринком з виробництва електросамокатів є Китай. На 2020 рік в Китаї вже утворилося кілька десятків фірм з виробництва електросамокатів.

1. Ємність акумулятора.

Від цього залежить, яку відстань ви проїдете без підзарядки. Деякі китайські моделі, такі як e-scooter, здатні проїхати на одному заряді всього 5-8 км. Правда, продавці даних самокатів часто завищують цей показник і пишуть 10-15 км. Така дистанція для електро самоката це несерйозно. Незважаючи на те, що зараз є моделі, пробіг яких досягає 200 км, вибирати все ж необхідно самокати з можливістю проходження дистанції 25 км і більше. Незабаром ви зрозумієте чому.

2. Розмір і вид коліс

Електросамокати випускаються з різним діаметром коліс, від 4 і до 14 дюймів. Шукайте самокат з розміром коліс 8-10 дюймів, це оптимальний розмір. Занадто малі колеса можуть доставити великий дискомфорт на дорозі, на маленьких колесах складніше подолати вибоїни, тріщини, дрібні камені і інші нерівності і перешкоди на дорозі. Ну а великі колеса додадуть не тільки зайву вагу, але і габарити.
Також потрібно звернути увагу на ширину колеса. Чим ширше шина, тим стійкіше буде самокат.
На даний момент є три види коліс: пневматичні, литі і перфоровані.
Пневматичні колеса, або надувні, найм'якші, амортизують при їзді по нерівностях. Однак, їх можна проколоти, і потрібно буде змінювати камеру.
Литі колеса тверді, але їх не можна проколоти, отже, вони послужать набагато довше.
Перфоровані колеса, це литі колеса, але з отворами. Це означає, що їх не проколоти, але вони м'якше литих, так як отвори амортизують, пом'якшуючи їзду.
Зверніть увагу на те, що деякі моделі самокатів мають неприкриті колеса. Намагайтеся зробити свій вибір на користь коліс з крилом, адже ніколи не знаєш, якою дорогою і за якої погоди доведеться їхати на самокаті.
Бруд на одязі і на самокаті вам навряд чи потрібна!

3. Амортизація.

Краще вибирати електросамокати, обладнані підвіскою. Амортизатори, встановлені спереду і ззаду, поглинають вібрацію, пом'якшуючи їзду по нерівних дорогах. Видів амортизаторів стає все більше, якісь жорсткі, якісь дуже м'які. Тут вже потрібно пробувати і вибирати, яка підвіска вам більше підходить. Щоб випробувати електросамокат, ви можете скористатися нашою послугою "безкоштовний тест-драйв"

4. Підсвічування.

При швидкості 25-30 км на годину підсвічування в темний час доби дуже важлива, і навіть необхідна. По-перше, будуть бачити Вас, по-друге, будете бачити ви.
В силу незрозумілих нам причин, багато моделей електросамокатів не оснащуються освітлювальними приладами. Звичайно, їх завжди можна докупити, тим більше, що конструкція електросамоката дозволяє з легкістю встановити їх в будь-якому місці. Але невже було так складно виробникам додати підсвічування в заводську комплектацію, адже це так зручно. Рекомендуємо вибирати самокат з підсвічуванням.

5. Вага електросамоката.

Важлива складова при виборі електросамоката.
Електросамокат - це такий вид транспорту, який повинен бути лёгкім.Вес електросамокатів варіюється від 6 кг і до приголомшуючих 50 кг. Так як на самокаті буде пересуватися 1 людина, то намагайтеся вибрати самокат вагою 10-20 кг.В такому випадку ви в будь-який момент зможете заносити самокат в приміщення, а при розрядці акумулятора просто їхати на ньому як на звичайному самокаті.
Вага також важливий, якщо електросамокат купується для дитини, підлітка або дівчини.

6. Швидкість електросамоката!

Тут важливо зазначити, що електросамокати це дуже компактний вид транспорту. А чим менше і компактніше транспорт, тим сильніше відчувається швидкість з якою ви їдете. Деякі моделі самокатів можуть розганятися всього до 10-12км на годину. Такі самокати більше підійдуть дітям. Як вид транспорту їх розглядати не можна.
Оптимальна швидкість на самокаті дорівнює 25-35 км / год. Більшість власників електросамокатів вважають таку швидкість оптимальної, її не хочеться перевищувати, відчувається комфорт і впевненість при їзді на такій швидкості.
Ну а тепер повернемося до ємності акумулятора. Якщо ємність акумулятора буде маленькою, то самокат в середньому зможе проїхати всього 20-30 хвилин. Є моделі електросамокатів, які здатні розвивати швидкість до 90 км на годину. Швидкість до 35-40 км - це оптимальний варіант.

7. Габариты

Старайтесь выбирать электросамокат как можно меньших размеров. Это облегчит его транспортировку и хранение. Обратите внимание, насколько легко электросамокат складывается. Некоторые модели имеют установленное сиденье, которое можно снять при желании, но для этого нужны инструменты, время, место.
Рекомендуем присмотреться к моделям без сиденья. Они гораздо легче, складываются за несколько секунд, и имеют меньшие габариты. Стоит отметить, что есть быстро складывающиеся модели с сиденьем. Тут уже дело вкуса. Кому-то лучше передвигаться сидя, к примеру в силу возраста или расстояния. Кому-то легче стоя, к примеру в городе.

8. Цвет

Дело вкуса. Электросамокат- это не моноколесо, часто падать не будет. Любой цвет подойдет. Но всё же черный, как обычно, является более практичным в силу того, что царапины отлично закрашиваются обычным чёрным маркером.

Закажіть консультацію у нас, ми допоможемо вам вибрати самокат.